Merdivenköy Evden EVe Nakliyat

Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy İlçesinde faaliyet göstermeye başlamış bir firma olup geçen 34 sene zarfında sürekli kendini geliştirmek ve siz değerli insanlara nakliyat konusunda profesyonel olarak hizmet vermektedir. Vermiş olduğu hizmetler arasında nakliyat, Evden Eve Nakliyat, ofis taşımacılığı, Depolama, kurumsal taşımacılık gibi hizmetler vermektedir.

Merdivenköy Evden Eve Nakliyat

Bu gereksinimler için bünyemizde 10 adet özel taşıma aracı bulunmaktadır. Bu araçlar ile İnsanların nakliyat konusundaki isteklerine cevap vermekte ve portfolyomuzu günden güne büyütmekteyiz. Merdivenköy evden eve nakliyat denildiği zaman insanlar tarafından en çok aranan firma olarak, bunun bilincinde hareket etmekte ve müşterilerimizi mağdur etmemek ve onların isteklerini yerine getirmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Geçmişten günümüze nakliyat ve depolama alanında sergilediğimiz başarılar neticesinde çitamızı günden güne yükseltmekteyiz.

Lider nakliyat olarak çalışma prensibimiz

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Bu bilinç ile hareket ederek sizlere nakliyat konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Yukarda saydığım hizmetlerimizin bir ya da daha fazlasından faydalanmak ve bizimle çalışmak isterseniz, web sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan ya da web sitemizin iletişim sayfasında bulunan iletişim formundan bizimle iletişime geçebilir, bunun sonrasında arkanıza yaslanarak nakliyat işlerinizin tarafımızdan profesyonel bir şekilde yapılarak siz değerleri müşterilerimize teslim edilişine şahit olabilirsiniz.