Muğla Evden Eve Nakliyat

Muğla Evden Eve Nakliyat;  Evden Eve Nakliyat evinizde bulunan eşyaların yeni evinize taşınması ve aynı haliyle yerleştirilmesi işlemine verilen isimdir. Bu işlem firma bünyesinde bulunan uzman taşıma personellerinin aracılığı ile yapılmaktadır. Lider Nakliyat bünyesinde bulunan tesisatçı ve montaj elemanları evinizde bulunan beyaz eşya, mobilya gibi eşyaları öncelikle demonte hale getirmekte ve gideceği yerde tekrardan kurmaktadır. Çağın gereksinimlerini yakından takip eden Lider Nakliyat Türkiye’de bir ilk olarak asansörlü taşımacılık adı verilen sistemi kullanmıştır. Önceleri eşyaları sarmak için battaniye kullanılmaktaydı, şimdi ise patpat adını verdiğimiz havalı naylonlar kullanılmaktadır. Bu gibi yenilikler sayesinde artık taşıma işleri daha da kolay hale getirilmiştir.

Muğla Evden Eve Nakliyat

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız bu sayede müşteri potansiyelini günden güne arttırmaktadır. İlk kurulmuş olduğu yıllarda sadece kurulduğu ilçe olan Kadıköy ve çevre semtlere hizmet veren firmamız günümüzde 15 adet özel taşıma aracı ve 25 kişilik konusunda uzman personeli ile tüm Türkiye genelinde hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması halini almıştır. Nakliyat piyasası büyük bir sektördür ve her sektörde olduğu gibi bu sektörde de korsan Nakliyat firmaları mevcuttur. Korsan Nakliyat firmaları hem şahıslara hem de devlete büyük zararlar vermektedir. İşin sizi ilgilendiren tarafı işi bilmeyen nakliye firmalarına vereceğiniz işlerde eşyalarınızın zarar görme olasılığı ve işlerinizin zamanında gerçekleştirilememesini göz önünde bulundurmalısınız. İşin ülke ekonomisine zararı ise bu firmaların devlete vergi vermemeleri ve çalışanlara sigorta yapmamalarından ötürüdür.

Korsan Nakliyat firmalarını diğerlerinden ayırt etmeniz için bilmeniz gereken şeyler sırasıyla

Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Firmanın bürosu var mı?
Bu gibi hususlara dikkat ettiğiniz zaman doğru Nakliyat firmasını bulabilirsiniz. Lider Nakliyat yukarıda saymış olduğumuz bütün hususlara sahip bir nakliyat firmasıdır. Lider Nakliyatın vermiş olduğu arıcalıklı hizmetlerden faydalanmak için web sitemizi ziyaret edebilir ve iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.