Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat

Günümüzde Nakliyat sektörü insanların eşyalarını bir yerden bir yere taşırken kullandıkları sektörülerin başında gelmektedir. Daha önce insanların kendi başlarına yaptıkları bu iş daha sonraları hem zaman kaybını önlemek hem de taşıma esnasında eşyalara zarar vermemek adına nakliyat firmalarına devretmişlerdir.

Bu işi yapan yüzlerce hatta binlerce nakliyat firması bulunmaktadır, ama bu hizmeti veren bütün firmalar bu işi layığı ile yerine getirmemektedirler, Lider Nakliyat piyasada bulunan diğer nakliye firmalarının aksine 25 tane profesyonel taşıma personeli ve 10 adet taşıma aracı ile işi layığı ile yerine getirmektedir.

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde hizmet vermeye başlamış ilk zamanlar Kadıköy ilçesi ve yakın semtlerinde hizmet vermeye başlamış, daha sonra İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet vermeye ve bunun akabinde çitasını daha da yükselterek tüm Türkiye’de şehirler arası nakliyat işine girişmiştir. Firma çalışma prensibi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Bunu da şirket manifestosunda ki şu sözlerle beyan etmektedir.

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Bu sözler ile müşterinin güven ve memnuniyetini hedeflemektedir. Lider Nakliyat müşteri memnuniyeti hedeflediği bu işleri yaparken işleyiş olarak bu aşamaları uygulamaktadır.

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gideceği yere götürülen eşyaların burada montajı yapılıp yerleştirilir ve taşıma işlemi sonlandırılır.

Bu işlemlerin sonrasında müşterimizin yapması gereken bu işlemleri arkasına yasalanarak izlemesidir. Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat olarak vermiş olduğumuz bu hizmetlerden faydalanmak için web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.