Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Günümüzde siz değerli insanların evlerini ya da ofislerini taşırken sıkça başvurmuş oldukları yöntemlerden birisi, bir nakliyat firması ile anlaşarak bu işi profesyonel bir şekilde yaptırmaktır. Hepimizin bildiği üzere Türkiye genelinde binlerce nakliye firması bulunmaktadır. Bunların hepsi yasal firmalar değillerdir ve çoğunun nakliye firmalarında olması gereken taşıma belgeleri mevcut değildir. Hatta ve hatta kendilerine ait bir ofisleri bile bulunmamaktadır. Nakliyat işi her kamyonu olan kişini yapacağı bir iş değildir ve gerekli ekipmanlar ile gerekli belgeler olmadan yapılması mümkün olmayan bir iştir. Bu yüzden insanlar nakliyat firması seçerken dikkatli davranmak zorundadır.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Yanlış firmaya verilen bir iş yüzünden eşyalarınız zarar görebilir ve değerli zamanınız boşa harcanabilir. Lider nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş; Nakliyat, evden eve nakliyat, ofis taşıma, depolama ve Kurumsal nakliyat hizmeti veren bir firmadır. Firma ilk kurulduğu yıllarda sadece kadıköy ve çevre semtlere hizmet verirken burada yapmış olduğu işlerden ve sağlamış olduğu müşteri memnuniyetinden ötürü müşteri portfoyunu genişleterek İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet vermeye başlamış ve zamanla şehirler arası nakliyat işlerine girerek Türkiye geneline hizmet veren büyük bir Nakliyat firması haline gelmiştir. Firma bünyesinde 25 adet taşıma personeli ve 10 adet özel taşıma aracı bulunmaktadır.

Firmamızı kısaca tanıdık sıra sizlerinde dikkat etmesi gereken bir nakliye firmasında bulunması gereken özelliklere geldi;

Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın referansları var mı ?
Firmanın bürosu var mı?
Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
Bu söylediğim hususlara dikkat ederek düzgün bir nakliyat firması ile çalışma imkanı bulabilirsiniz. Lider nakliyatın vermiş olduğu Sarıyer Evden Eve Nakliyat hizmetinden faydalanarak ayrıcalıklı bir Nakliyat gerçekleştirmek istiyorsanız web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir, merak ettiklerinizi sorabilir ve bizimle çalışabilirsiniz.