Şile Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat; Bir evin içinde bulunan eşyaların nakliyat şirketi tarafından uygun hale getirilip (demonte) eşyaların sınıflandırılması ve akabinde, eşyaların ambalajlanıp kolilenmesi ve taşıma sırasına göre özel nakliye aracına yerleştirilip başka bir eve taşınması işlemine verilen isimdir. Bu işlemi biraz daha açıklayacak olursak, evinizde bulunan masa, dolap, gardrop, mutfak eşyası, kıyafetler, beyaz eşyalar, ev araç ve gereçleri gibi eşyaların öncelik sırasına göre sınıflandırılarak sırasıyla ambalajlanıp kolilenmesidir.

Şile Evden Eve Nakliyat

Örneğin evinizde bulunan masa, gardrop, mutfak dolabı gibi eşyaların öncelikle taşınabilir hale getirilmesi, yani demonte yapılması gerekir. Bunun akabinde eşyalar hassaslık durumuna görede kendi içinde sınıflandırılır. Kırılacak eşyalar, elektronik eşyalar özel şekilde ambalajlanıp kolilenir ve en son kolilenen eşyalar önceliklerine göre profesyonel nakliye elemanları ile özel taşıma araçlarına yerleştirilerek gidecekleri yere doğru yola çıkarlar.

Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis taşımacılığı, Kurumsal taşımacılık ve Depolama hizmeti veren bir firmadır. Lider Nakliyatı piyasada bulunan diğer nakliye firmalarından ayıran özelliği 44 senelik köklü bir firma olması ve yapmış olduğu işlerde uyguladığı çalışma prensibidir. Firma sahibi Ferudun AYIRKAN’nın da söylemiş olduğu gibi

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Sözüyle çalışan firma geçen 44 sene içersinde hızla büyümüş ve bugün Nakliye sektörünün öncü firması olmuştur. Lider Nakliyat bünyesinde bulunan 25 tane uzman taşıma personeli ve 10 tane özel nakliye aracı ile büyük bir Nakliye ailesi olup Şile Evden Eve Nakliyat denildiğinde insanların tercih ettiği ve yaptıkları tercihten memnun oldukları bir nakliye firması olmuştur. Sizlerde rahat bir nakliye hizmeti almak ve bu hizmeti arkanıza yaslanarak izlemek istiyorsanız Lider Nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz. Bunun için web sitemizde bulunan iletişim sayfamızda iletişim bilgilerimize ulaşabilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz.