Silivri Evden Eve Nakliyat

Memur atamaları sosyo-ekonomik durumlar ve diğer sebeplerden dolayı insanların evlerini taşımaları gerektiğinde sıkça başvurdukları yöntemlerin başında evden eve nakliyat gelmektedir. Evden eve nakliyat; insanların yaşadıkları evde bulunan eşyalarının öncelik sıralarına göre sınıflandırılması, monte eşyaların demonte hale getirilmesi ve bu eşyaların ambalajlanıp kolilenmesi suretiyle özel taşıma araçları ile taşınacağı yere kadar götürülüp, bunun akabinde ilk taşındıkları şekilde yeni yerlerine yerleştirilmesi işlemine verilen isimdir.

Lider nakliyat Evden eve nakliyat denildiğinde akıllara gelen ilk nakliye firmasıdır. 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş sağlmış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde zamanla İstanbul’un diğer ilçelerinde hizmet vermeye başlamış ve ilerleyen zamanlarda şehirler arası nakliye işine girerek Türkiye’nin bütün illerinde hizmet vermeye başlayan bir firma haline gelmiştir.

Silivri Evden Eve Nakliyat

İnsanların Lider Nakliyatı tercih etme sebeplerinin başında, firmanın yapmış olduğu titiz, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet gelmektedir. Piyasada bulunan merdiven altı nakliyat firmaları tarafından taşıma işi yaptıran müşteriler, eşyalarının zarar görmesinden ve nakliye işinin zamanında tamamlanamaması gibi konularda şikayetçi olmaktadırlar. Lider Nakliyat Evden Eve Nakliyat işlerini aşama aşama ve düzenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu aşamalar sırasıyla

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gideceği yere götürülen eşyaların burada montajı yapılıp yerleştirilir ve taşıma işlemi sonlandırılır.

İşlemleri ile sonlandırmaktadır. Çalışma prensibi olarakta bu sözü ilke edinmektedir.

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Bu sözler ile müşteri memnuniyetini ne kadar ön planda tuttuğunu gösteren firma Silivri Evden Eve Nakliyat denildiğinde akıllara gelen ilk firma olma özelliği taşımaktadır. Lider nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı Evden eve nakliyat hizmeti konusunda bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilir ve bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.