Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat denildiğinde akıllara ilk gelen tek ve yegena firma 44 yıllık tecrübesi ile bu işi yapan Lider Nakliyat firmasıdır. 1972 yılında kurulan ve ilk olarak Kadıköy de hizmet vermeye başlayan firma zamanla diğer İstanbul ilçelerine ve İstanbul dışında bütün illere hizmet vermeye başlamıştır. Firmanın bu zaman zarfında hızla büyüyerek bütün Türkiye ye yayılması ve örgün bir ağ oluşturmasında ki etken Lider Nakliyatın çalışma prensibidir.

Şişli Evden Eve Nakliyat

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Diyerek yola çıkan Lider Nakliyat vermiş olduğu bütün hizmetlerde bu prensip doğrultusunda hareket etmiş ve hizmet verdiği müşterilerini mağdur etmeden, temiz ve titiz bir çalışma ile bu işi yapmıştır. Lider nakliyatın vermiş olduğu hizmetler Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis taşımacılığı, Kurumsal Taşıma ve depolamadır. Lider Nakliyat taşımacılık sırasında profesyonel uzmanları ile şöyle bir yol izlemektedir. Lider nakliyat olarak çalışma prensibimiz ilk olarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde eski yerinizden alıp yeni yerinize götürmektir. Bunu da yaparken öncelikli olarak bir fizibilite çalışması gerçekleştiriyor ve eşyaları sınıflandırıyoruz kırılacak eşyalar, mobilyalar, kıyafetler vb şekilde gruplara ayırarak öncelik sırası oluşturuyoruz. Bu işlemin akabinde sınıflandırılacak eşyaları koymak üzere koliler, elbise askılıkları ve kırılacak eşyalar için özel koliler ayarlıyoruz. Sonrasında bu eşyaların sigorta  tutarını tespit ederek en son aşamada kolilerinizi şirketimize ait özel araçlara yerleştirerek en son gideceği yere götürüyoruz.

Şişli Evden Eve nakliyat olarak verdiğimiz bu hizmetlerden faydalanmak ve profesyonel bir taşıma işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız, web sitemizde bulunan telefon numaralarından ya da iletişim formundan bizlere ulaşabilir ve taşıma işlemlerinizi ya da depolama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.