Sivas Evden Eve Nakliyat

Sivas Evden Eve Nakliyat; Evden eve nakliyat sektöründe 44 yıllık deneyim ve profesyonellik ile hizmet veriyoruz. Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş, Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Kurumsal Taşımacılık ve Eşya Depolama alanında hizmet veren bir firmadır. Kurulmuş olduğu ilk yıllarda sadece Kadıköy ilçesi ve çevre semtlerde hizmet vererek başlamıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi sayesinde kısa sürede hizmet verdiği kişi ve kurum sayısını arttırmış ve bu doğrultuda hizmet alanını genişletmiştir. Çağın gereksinimleri ile paralel doğrultuda hareket eden firmamız, çağın gereksinimlerini projelerinde tatbik etmeye başlamıştır. Türkiye’de ilk asansörlü taşımacılık firması olma özelliğini taşıyan firmamız bu ve benzeri konularda sektöre öncülük etmektedir.

Sivas Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyat bünyesinde bulunan 15 adet özel taşıma aracı ve 25 adet konusunda eğitimli uzman personel ile hizmetlerine devam etmektedir. Firma bünyesinde bulunan personeller bir evin taşınması esnasında gerekebilecek bütün vasıflara sahip elemanlardan oluşmaktadır. Beyaz eşyaların monte ve demonte işlemleri için tesisatçı, Mobilyaların monte ve demonte edilmesinde tesisatçılar bulunmaktadır. Bu sayede taşınma işlemleriniz kolayca gerçekleştirilmektedir. Lider Nakliyatın diğer nakliyat firmalarından farkı 4/4 lük dediğimiz çalışma şekli ile sorunsuz ve zamanında iş teslimi yapmasıdır. Günümüzde Nakliyat yaptıran insanların en çok şikayet ettikleri konu, taşıma esnasında eşyalarının zarar görmesi ve işlerinin zamanında yetişmemesidir. Lider Nakliyat kullanmış olduğu ekipmanlar ile eşyalarınızın zarar görmemesi adına elinden geleni yapmaktadır. Patpata sarılıp ambalajlanan eşyalarınız Koliler ile taşınmak suretiyle zarar görmeden taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Çağımızda her sektörde olduğu gibi nakliyat sektöründe de korsan nakliyat firmaları mevcuttur. Bu firmalar devlete vergi vermeden çalışmaktadır. Kadrosunda bulunan personele sigorta yapmamakta ve kaçak işçi çalıştırmaktadır. Bu gibi firmalar hem devlete zarar vermekte hem de kadrosunda çalışan işi bilmeyen lemanar yünden tıma lerinde siz kullanıcılarada zarar vermektedir. Taşıma esnasında eşyalarınız zarar görmekte ve taşıma işleriniz zamanında yetişmemektedir. Korsan Nakliye firmalarını normal firmalardan ayırt etmek için bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken bir kaç husus var bunlar sırasıyla

Firmanın bulunmuş olduğu yer bulunduğunuz şehir mi?
Firmanın web sitesi var mı?
Firmanın taşımaya uygun logolu kendi araçları var mı ?
Firma eşyalarınıza sigorta yapıyor mu?
Firmanın yetki belgeleri var mı?
Firmanın K belgesi var mı ? ( taşıma için gerekli olan belge)
Firmanın bürosu var mı?
Bu hususlara dikkat ettiğiniz takdirde doğru nakliyat firmasına ulaşabilirsiniz. Lider Nakliyat bu hususlara sahip profesyonel bir nakliyat firmasıdır. Lider Nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliyat hizmetlerinden faydalanmak için web sitemizi ziyaret edebilir ve iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.