Soğanlık Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat sektörü insanların evlerini taşımak üzere profesyonel firmalar tarafından taşıma elemanları ve özel nakliyat araçları ile oluşturulmuş bir sistemdir. İnsanlar çeşitli nedenlerden dolayı (ekonomik,memur atamaları,kentsel dönüşüm) evlerini taşımak zorunda kalıyorlardı. Bu işleri ilk başlarda kendileri yapan insanlar zamanla hem zamandan tasarruf etmek için hem de taşıma esnasında eşyalara zarar vermemek adına bu işleri profesyonel nakliyat şirketlerine vermeye başlamışlardır.

Bu şirketlerden birisi olan Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde hizmet vermeye başlamış Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Depolama ve Kurumsal taşımacılık alanlarıda ihtiyaçlarınıza binaen çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Soğanlık Evden Eve Nakliyat

İlk zamanlarda sadece kadıköy ve çevre semtlerde hizmet eden firma, zamanla hizmet kalitesini yükselterek İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet vermeye başlamış olup çitasını daha da yükselterek şehirler arası nakliyat işine girip tüm Türkiye’ye hizmet eden kurumsal bir nakliyat firması halini almıştır.

Lider Nakliyatın kısa sürede  bu denli yükselmesinin sebebi sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ve bu sayede geliştirmiş olduğu müşteri portfoyüdür. Lider Nakliyat bu zamana kadar yapmış olduğu işlerde önemsediği şey müşteri ile arasında oluşturduğu güven köprüsü ve müşteri memnuniyetidir. Bunuda şirketin kuruluş manifestosunda yer alan

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Sözleriyle belirtmiştir. Lider Nakliyat olarak bizler taşıma işlerimizi belirli bir düzende gerçekletştirmekteyiz.

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gideceği yere götürülen eşyaların burada montajı yapılıp yerleştirilir ve taşıma işlemi sonlandırılır.

Lider Nakliyat olarak Soğanlık Evden Eve Nakliyat hizmetlerinden faydalanmak ve firmanın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliyat hizmetlerini almak için web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.