Tepeüstü Evden Eve Nakliyat

İnsanların ekonomik nedenlerden dolayı ya da memur atamaları ve kentsel dönüşümden dolayı evlerini taşımaları gerekmektedir. Bu işlemleri daha önce kendileri yapmaktaydılar fakat hem zaman kaybından dolayı hem de taşıma esnasında eşyalar vermiş oldukları zararlardan ötürü bu işlerini profesyonel nakliyat firmalarına vermeye başladılar. İstanbul gibi bir metropol de günde binlerce kişi taşınmakta ve bu işler için bir çok Nakliyat firması ile çalışmaktalar.

Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş ilk olarak Kadıköy ve çevre semtlerde hizmet vermeye başlamış Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Depolama, Ofis Taşıma ve Kurumsal Taşımacılık alanında hizmet veren bir firmadır. Firma bünyesinde 25 adet taşıma personeli ve 10 adet özel taşıma aracı bulunmaktadır.

Tepeüstü Evden Eve Nakliyat

Lider Nakliyat sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile zamanla İstanbul’un diğer ilçelerinde ve çitasını daha da yükselterek zamanla tüm Türkiye’de hizmet veren bir Nakliyat firması halini almıştır. Lider Nakliyatın kısa sürede bu denli büyümesi ve Türkiye’nin sayılı Nakliyat firmaları arasına girmesinin sebebi müşterilerine sağlamış olduğu güven duygusu ve müşteri memnuniyetidir. Bunu da firma kuruluş manifestosunda şu sözler ile belirtmiştir.

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Lider Nakliyat yapmış olduğu Evden Eve Nakliyat işlerinde işi zamanında ve düzgün bir şekilde yapmaktadır. Bunu da yaparken bir işleyiş planı çizmektedir. Bu işleyiş planı

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gideceği yere götürülen eşyaların burada montajı yapılıp yerleştirilir ve taşıma işlemi sonlandırılır.

Bu işlemler sırasında müşteriye düşen iş ise nakliyat işlemlerini izlemek ve akabinde gidip yeni evine oturmak. Tepeüstü Evden Eve Nakliyat olarak Lider nakliyatın vermiş olduğu bu hizmetlerden faydalanmak için web sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.