Topselvi Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat konusunda önceleri insanlar kendi evlerini kendileri taşımaktaydılar. Fakat bu taşıma esnasında hem eşyalarına zarar vermekte hem de büyük zaman kaybı yaşamalarından ötürü , zamanla bu işi profesyonel olarak yapan nkliyat firmalarına bıraktılar. İstanbul’da bu konuda hizmet veren bir çok nakliyat firması mevcuttur.

Bu firmalardan birisi olan Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde hizmet vermeye başlayan Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Depolama ve Kurumsal Taşımacılık yapan bir firmadır. Lider Nakliyat ilk olarak Kadıköy ve çevre semtlerinde hizmet vermeye başlamış daha sonra İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet vermeye başlamıştır. Lider Nakliyat çitasını daha da yükselterek Şehirler arası nakliyat işine girmiş ve tüm Türkiye’ye hizmet veren kurumsal bir nakliyat firması halini almıştır. Firmanın bu denli büyümesindeki sebep müşterilere karşı sağlamış olduğu güven ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma prensibidir. Firma kuruluş manifestosunda belirtmiş olduğu gibi

Topselvi Evden Eve Nakliyat

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Sözleriyle bunu ne kadar önemsediğini göstermektedir. Lider nakliyat yapmış olduğu nakliyat işlerinde titiz ve düzenli çalışarak hem işi zamanında yetiştirmekte hem de bu işi yaparken eşyalarınıza herhangi bir zarar vermemektedir. Bu çalışma sistemi aşağıdaki aşamalardan oluşmaktadır.

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gideceği yere götürülen eşyaların burada montajı yapılıp yerleştirilir ve taşıma işlemi sonlandırılır.

Bu işlemler sonunda size düşecek tek şey yeni evinize giderek oturmak. Lider Nakliyatın Topselvi Evden Eve Nakliyat konusunda vermiş olduğu bu hizmetlerden faydalanmak ve ayrıcalıklı bir nakliye işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız, web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.