ümraniye nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat kelime anlamı olarak bir malın ya da eşyanın belli bir yerden başka bir yere hava su ya da deniz yoluyla taşınması işlemine verilen isimdir. Günümüzde insanların evlerini bu şekilde bir yerden başka bir yere taşıması işlemine ise evden eve nakliyat adını veriyoruz.

Ümraniye eşya depolama Taşıma işlemi dışardan kolay görünsede, son derece zor bir işlemdir. Öncelikle bir expertiz aracılığı ile eşyaların değerleri belirlenir ve buna göre eşya sigortası yapılır, daha sonraki aşamada evin içinde bulunan eşyalar ilk olarak sınıflandırılırlar (kırılacak eşyalar, demonte edilecek eşyalar, elektronik eşyalar vb.) ondan sonra sınıflandırılan eşyalar arasında demonte hale getirilmesi gerekenler demonte hale getirilirler. Bu işlemde bitikten  sonra bu eşyalar ambalajlanıp, kolilenmek suretiyle araçlarla taşınacak hale getirilirler. Kolilenen eşyalar konusunda uzman taşıma personeli ile özel taşıma araçlarına taşınıp gideceği yere götürülmek üzere yola çıkarlar. Piyasada bulunan binlerce nakliye şirketi bu işlemleri yerine getirmemektedir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Bu işi hakkı ile yapan nakliyat şirketlerinden biri olan Lider Nakliyat 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş ve kısa zamanda sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile ilk olarak İstanbul’un bütün ilçelerinde daha sonrasında ise şehirler arası nakliyat sayesinde Türkiye’nin bütün illerinde geniş bir müşteri portfolyosuna ulaşmıştır. Lider Nakliyatın bugünlere gelmesinde büyük rol oynayan şey ise çalışma prensibidir. Firma sahibi Ferudun AYIRKAN’ın söylemiş olduğu gibi

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Sözüyle müşteri memnuniyetini ne kadar ön planda tuttuğunu göstermiştir. Ümraniye Evden Eve Nakliyat denildiğinde parmak ile gösterilen Lider Nakliyat bu zamana kadar binlerce ev, ofis, villa, devlet dairesi, kamu kurum ve kuruluşları gibi bir çok nakliye işinden alnının akı ile çıkmış ve “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyerek yoluna devam etmektedir. Lider Nakliyatın vermiş olduğu bu nakliyat hizmetlerinden faydalanmak için, web sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ve arakanıza yaslanarak rahat bir şekilde nakliye işinizin gerçekleşmesini izleyebilirsiniz.