yakacık nakliyat

Yakacık Evden Eve Nakliyat

Yakacık Evden Eve Nakliyat; Evden Eve Nakliyat işleri insanların çeşitli nedenlerden dolayı ( sosyo-ekonomik nedenler, memur atamaları, kentsel dönüşüm) gibi nedenlerden dolayı insanların evlerini bir yerden başka bir yere taşıması işlemine verilen isimdir. Bu işlem evinizde bulunan eşyaların sınıflandırılması bunun akabinde monte eşyaların demonte haline getirilmesi ve ambalajlanarak kolilenemesi suretiyle özel taşıma araçları ile yeni taşınacağınız eve götürülerek burada aynı düzeni ile yerleştirilmesiyle evinizin oturulacak halde hazırlanmasıdır. Önceleri bu işlemleri insanlar kendileri yapmaktaydılar fakat hem bu işlerin zaman alması hem de taşıma sırasında insanların eşyalarına zarar vermesinden dolayı bu işleri günümüzde profesyonel nakliyat firmaları gerçekleştirmekte.

Yakacık Evden Eve Nakliyat

Bu sayde insanlar hem zamandan tasarruf etmekte hem de eşyalarını aynı şekilde zararsız bir şekilde taşımaktalar. İstanbul’da bu işi yapan bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalardan biriside 1972 yılında İstanbul’un Kadıköy ilçesinde kurulmuş Lider Nakliyattır. Lider Nakliyat; Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma Depolama ve Kurumsal Taşımacılık gibi konularda hizmet vermektedir. Lider Nakliyat kurulduğu ilk yıllarda sadece Kadıköy ve çevre semtlere hizmet vermekteyken zamanla İstanbul’un diğer ilçelerinde ve çitasını daha da yükselterek tüm Türkiye genelinde hizmet veren bir Kurumsal Nakliyat firması halini almıştır. Firmanın kısa zamnada bu denli büyümesinin sebei şirket manifestosunda’da belirtildiği gibi

“Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz. Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz”

Sözleriyle müşterileriyle arasında sağlamış olduğu güven duygusu ve sağlamış olduğu müşteri memnuniyetidir. Lider Nakliyat firma bünyesinde bulunan 25 taşıma personeli ve 10 adet özel taşıma aracı ile güleryüzlü taşımacılık adı altında bu işlri gerçekleştirmektedir. Lider Nakliyat Evden Eve Nakliyat işlerinin gerçekleştirirken aşağıdaki aşamaları uygulamaktadır.

İlk olarak fizibilite çalışması yapmak

Eşyaları sınıflandırmak (eşyalar, mobilyalar, kıyafetler, kırılacak eşyalar) ve bu sınıflandırmaya göre bir taşıma ve kolileme önceliği belirlemek

Yapılan işlem akabinde sınıflandırılan eşyaları kolilemek, askılamak vb faaliyetlerde bulunmak

En son işlem olarak bu eşyaların değerleri üzerinden sigortasını yapmak ve şirketimize ait özel araçlara yerleştirmek.

Gideceği yere götürülen eşyaların burada montajı yapılıp yerleştirilir ve taşıma işlemi sonlandırılır.

Bu işlemler ile sizlere titiz ve kaliteli bir Nakliyat hizmeti vermektedir. Yakacık Evden Eve Nakliyat olarak Lider Nakliyatın vermiş olduğu bu ayrıcalıklı nakliyat hizmetinden faydalanmak için, yapmanız gereken şey web sitemizi ziyaret ederek iletişim sayfamızdan bizlere ulaşmak.