Hakkımızda

  Anasayfa » Hakkımızda

  Lider Nakliyat başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’ye evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. İstanbul içerisinde de Anadolu yakası ilçekerinden olan Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Kadıköy, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar’a da nakliyat hizmeti vermektedir. Yine Avrupa yakasında hizmet verdiğimiz ilçeler olarak; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Eyüp, Esenler, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu’da çalıştığımız bazı ilçelerden.

  Lider Nakliyat işletmesi ilk kez 1972 tarihinde İstanbul’un Kadıköy ilçesinde faaliyete başlamıştır. Kurucusu Turan ERYILMAZ’dır. İlerleyen yıllarda Eryılmaz Lider Nakliyat üzerinde bulunan maddi haklarını ortaklarından Ferudun AYIRKAN’a teslim ederek bugünkü Lider Nakliyat’ın kurulmasına vesile olmuştur.

  Özellikle kentsel dönüşüm yapılan İstanbul’da bazı semtlerde nakliyat işi gerçekten çok önem kazanmış ve hasarsız, kusursuz hizmet veren nakliyat firmalarının önemi artmıştır. Bu sebeple özellikle;suadiye nakliyat, caddebostan nakliyat,kadıköy nakliyat, ataşehir nakliyat vb. semtlerin nakliyat işlerine talibiz ve % 100 müşteri memnuniyeti sağlayarak bu işleri yapmayı taahhüt ediyoruz.

  Lider Nakliyat’ın sunduğu hizmetler sadece Nakliyat ile sınırlı olmayıp Depolama ve Nakliyat Borsası konusunda da sizlere yardımcı oluyor.

  Geçmişten günümüze Nakliyat ve Depolama alanlarında sergilediğimiz başarılar sebebiyle vatandaşlarımızın ve çeşitli organizasyonların partnerliğini sürdürmekte olup henüz tanışma fırsatı bulduğumuz müşterilerimizle portföyümüzü büyütmekteyiz.

  Askılı Tekstil ürünleri taşımacılığı, Kurumsal taşımacılık, Evden eve taşımacılık gibi çeşitli Nakliyat gereksinimleri için özel olarak tasarlanmış 10 (On) adet aracımız bulunmakla beraber İstanbul Avrupa kıtasında 2 (iki), Asya kıtasında 2 (iki) olmak üzere toplam 4 (dört) adet şubemiz bulunmaktadır.

  Bize güvenin çünkü biz size güveniyoruz.
  Sizleri, değerlerinizi ve değerlerimizi taşımanın bilinciyle taşıyoruz.

  Whatsapp
  Feridun Ayırkan
  Feridun Ayırkan
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?