MÜŞTERİ YORUMLARI

 

134 Comments

 • Güven Gökberk

  Eşya depolaması konusunda kendilerinden destek aldım daha önce bir depoyla anlaşmıştım ama gidip yerlerini görünce bu fikrimden vazgeçtim. Hijyen ve güvenlik konusunda eksik yanları çoktu o yüzden o firmayı tercih etmedim 2 ay kadar farklı firmalar aradım ve sonunda Lider Nakliyatı buldum ve depolarını ziyaret ettim nem ve rutubet olmadan, 24 saat güvenliği olan ve kapalı devre güvenlik sistemlerine sahip bir depoları vardı direk eşyalarımı onlara emanet ettim eşyalarımı verdiğim gibi geri aldım kendilerine bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

 • Esin Edis

  Lider Nakliyatın vermiş olduğu hizmetlerden depolama ve evden eve nakliyat konusunda faydalandım. Eşyalarım Lider Nakliyat depolarında 4 ay kadar kaldılar, ben eşyalarım konusunda biraz fazla titizimdir bu nedenle bizzat depolarına gittim ve eşyalarımın kaldığı yeri gördüm gerçekten son derece hijyenik depolara sahipler ayrıca 24 saat güvenlik ve camera sistemi var gerçekten son derece profesyonel bir hizmet veriyolar kendilerine buradan teşekkür ediyorum.

 • Osman Ayırkan

  Lider Nakliyatın vermiş olduğu evden eve nakliyat hizmeti ile evimi taşıdım son derece profesyonel bir anlayışa sahipler ve işlerini layıkı ile yerine getiriyorlar kendilerine buradan teşekkür ediyorum.

 • Erkin Kortay

  Bir bankanın genel müdürlüğünde çalışıyorum ve bankamızın genel müdürlük binasının taşınması işi için Lider Nakliyat ile anlaştık gerçekten güvenebileceğiniz ve nakliyat işlerinizi verebileceğiniz bir firma

 • Osman Güzeller

  Ofis taşıma konusunda bu profesyonel arkadaşlar ile çalışmak gerçekten benim için güzel bir deneyim oldu. Sizlere de şiddetle tavsiye ederim kesinlikle memnun kalacaksınız.

 • Erman Güraçar

  Lider Nakliyat piyasada tanıdığım en iyi nakliyat firmasıdır. Bundan önce çok firmayla çalışma fırsatım oldu hepsinde eşyalarım ufak ya da büyük zarara uğradı işini adam gibi yapan ve zamanında yetiştiren tek firma lider nakliyattı bundan dolayı çevreme de kendilerini öneriyorum iş öncesi ve sonrasında ki dostane tavırlarından dolayı da kendilrine teşekkür ediyorum.

 • Ediz Çapalı

  Lider Nakliyat ile Türkiye genelinde 96 şubesi bulunan bir mağazanın İstanbul ayağını taşıdık gerçekten vermiş oldukları hizmet ile adlarının neden Lider olduklarını kanıtladılar. Askılı Tekstil taşımacılığında işlerini bu kadar titiz yapan bir firma görmedim daha önce başka şehirlerde başka nakliye firmaları ile çalıştım o çalışmalardan hiç memnun kalmamıştım ama Lider nakliyat benim nakliye firmalarına karşı olan ön yargımı yıktı kendilerine buradan Teşekkür ediyorum.

 • Ebru Gündeş

  Lider nakliyatın vermiş olduğu ayrıcalıklı nakliye hizmetlerinden faydalandığım için gerçekten mutluyum daha önce bir çok nakliye firması ile çalıştım evimi ve ofisimi taşıttım her seferinde gerek zamanlama konusunda gerekse eşyalarım konusunda hep zararlı çıktım bu sefer doğru tercihi yaptığımı umdum ve yanılmadım teşekkürler lider nakliyat.

 • Nesip Geçen

  Lider Nakliyat ile ofisimi taşıdım çalışma esnasında kendilerini dikkatlice izledim benim en sevdiğim ve en çok dikkat ettiğim şey olan titiz ve temiz çalışma konusunda son derece iyiler benim gibi bir adamı bile memnun edebiliyorlarsa gerçekten işlerini iyi yapıyorlar demektir. Firma sahibi Ferudun Ayırkana buradan teşekkür ediyorum bundan sonra bütün nakliye işlerinde sizinle çalışacağım .

 • Serhat Çetin

  Lider Nakliyat ile tekstil üzerine çalışmakta olan mağazamızı taşıdık askılı tekstil taşımacılığı konusunda ne kadar profesyonel olduklarını bana gösterdiler kıyafetlerimizi son derece titiz bir şekilde taşıdılar ve vermiş oldukları süre içerisinde işimi bitirdiler teşekkürler Lider nakliyat

 • Emre Güngöre

  Merhabalar Lider Nakliyatın vermiş olduğu evden eve nakliyat hizmeti ile evimi taşıdım kullanmış oldukları ekipmanlar ve profesyonel elemanları ile eşyalarıma zarar vermeden zamanında bir taşıma işlemi gerçekleştirdiler kendilerine buradan teşekkür ediyorum.

 • Sezen Aksu

  Lider Nakliyat ile villamı taşıdım vermiş oldukları hizmetten son derece memnun kaldım yapmış oldukları işler ile neden isimlerinin lider olduklarını kanıtlar gibiydiler kendilerine buradan teşekkür ediyorum.

 • Ekrem Şen

  Evimde tadilat yapacağımdan dolayı eşyalarımı bir süreliğine depoya koymam gerekiyordu. Bunun için internette yapmış olduğum araştırmalar sonucunda Lider Nakliyata ulaştım kendilerinden eşya depolama konusunda yardım aldım. Depolarını bizzat kendi gözümle gördüm gerçekten hijyenik güvenlikli güzel depolara sahipler. Sizlerde eşya depolama konusunda Lider Nakliyat ile çalışabilirsiniz.

 • Enes bertan

  Yurt dışına çıkacağım için 15 aylığına eşyalarımı Lider Nakliyat depolarına teslim ettim son derece titiz bir insanım ve söz konusu benim eşyalarım ise buna çok önem veririm depolarına gittiğimde bırakın eşyayı sizi bile uzun süre misafir edebilirler 🙂 o derece hijyenik ve güvenlikli depoları var kesinlikle tavsiye ederim.

 • Esra bağdan

  Lider Nakliyat ile bundan 15 sene önce çalışmıştım kendilerine tekrardan ulaştım ve tekrar bir ev taşıma işi gerçekleştirdim. Vermiş oldukları hizmette herhangi bir değişiklik olmadığını görmek beni mutlu etti bundan 15 yılda aynı hassasiyet ve nezaket içinde taşıma işlerini yapıyorlardır şimdi de değişen bir şey olmamış teşekkürler Lider Nakliyat

 • Oktay Mahmuti

  Memur olduğum için evimi İstanbul’dan Adanaya taşımak zorunda kaldım bu iş için kendileri ile anlaştım eşyalarımı son derece düzenli bir şekilde aldılar ve yeni evime taşıyıp montaj işlemlerini gerçekleştirdiler. Şehirler arası Nakliyat için tercih edilebilecek bir firma.

 • Ekrem Sert

  Eşya depolama konusunda kendilerinden hizmet aldım 6 aydır eşyalarım Lider Nakliyat depolarında duruyor. Eşyalarımı gidip kontrol ettiğimde ve depolarını gördüğümde gerçekten bu iş için doğru seçim yaptığıma kanaat getirdim kendilerine teşekkür ederim.

 • Nuri Alço

  Ofisimizin taşınması için kendileriyle anlaştık gerçekten işlerini iyi yapan bir firma bu konuda kendilerini tercih ettiğim için iyi bir tercih yapmış olduğumu düşünüyorum. Teşekkür ederim

 • Emrah Tatari

  Lider Nakliyat ile yapmış olduğum evden eve nakliyat işinden son derece memnun kaldım. Bence kendileri bu piyasanın gerçek lideridir. Teşekkürler Lider Nakliyat

 • Eslem Günalır

  Nakliyat konusunda gerçekten işinin ehli arkadaşlar ve eşyalarınızı kendi eşyalarıymış gibi özenle taşıyorlar. İlk dea bir nakliyat firması taşıma işini söylediği zaman dilimi içerisinde gerçekleştirdi

 • Özgür Gelekçi

  Lider Nakliyat adının hakkını veren nezih bir nakliyat firmasıdır. Firmanın ev taşıma hizmetinden faydalandım son derece memnunum işlerinde son derece titizler ve müşteri memnuniyetini önemsiyorlar, bunu da yapmış oldukları iş ile gösteriyorlar kendilerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

 • Mustafa Uğur

  Konfeksiyon işletmecisi olarak ekonomik nedenlerden dolayı dükkanımı değiştirmek zorunda kaldım. Dükkanı taşımak için internet üzerinden bir nakliye firması araştırmasına girdim ve bir çok firma ile görüştüm hiçbiri sorularıma tatminkar cevaplar veremedi en son Lider Nakliyat ile görüştüm ve hemen bana bir expertiz gönderdiler, kendileri ile konuştum ve anlaştık taşıma işimi son derece muntazam yaptılar kendileri ve yaptıkları işlerden son derece memnunum kendilerine buradan teşekkür etmek istedim.

 • Ferhat Çetinkaya

  Nakliyat konusunda sıkıntı yaşamadan eşyalarınızı bir yerden bir yere taşımak istiyorsanız, gözünüz kapalı Lider Nakliyatı tercih edebilirsiniz.

 • Zülküf Taşdemir

  Memur olarak çalışıyorum ve memur atamalarından dolayı evimi taşımak zorundaydım bunun için de bir nakliye firmasına ihtiyacım var dı önce eşime dostuma tanıdık bir nakliye firması olup olmadığını sordum ve onlardan bir kaç firma ismi aldım bu isimleri internet üzerinden incelediğimde gerek web siteleri gerek müşteri yorumları gerekse referanslarından dolayı bana en güven veren firma olan Lider Nakliyatı tercih ettim yapmış olduğum tercihin ne kadar doğru olduğunu taşıma işlemi bittikten sonra anladım kendilerine buradan teşekkür ediyorum. İşlerinde son derece ilgili ve alakalılar.

 • Leyla İşbilir

  Kendim bir butik işletmecisiyim ve bazı nedenlerden dolayı butiğimi taşımak zorunda kaldım bunun için askılı tekstil taşımacılığından iyi olan bir firma araştırmaya başladım bu dükkanımı 2. taşıyışım olacaktı ve daha önce yapılan taşımadan dolayı hiç memnun kalmamıştım. Bunun sebebi taşıyıcı firmanın eşyalarımı kullanılmaz hale getirmesinden kaynaklıydı taşıma yapılacak gün gelen aracın tentesi delik olduğundan dolayı yağan yağmurdan kullanılmaz hale gelen kıyafetler beni maddi zarara uğratmıştı bende bu sefer sıkı bir arayış içersine girdim ve birden fazla nakliye firması ile görüştüm görüştüğüm firmalar arasında bana en tatmin edicisi Lider Nakliyat geldi ve onlarla çalışmaya karar verdim verdiğim kararın ne kadar doğru olduğunu taşıma işi sonrasında anladım firma sahibine buradan teşekkür ediyorum.

 • Write a Comment

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir